-

İnstagram'a Post, Fotoğraf Paylaşma Nasıl Yapılır?

İnstagram'a Post, Fotoğraf Paylaşma Nasıl Yapılır?

İnstagram Fotoğraf (Post) Paylaşım İncelikleri ve Masaüstünde Post Atma İncelikleri


İnstagram'da fotoğraf, post paylaşamının nasıl yapıldığını çoğu kullanıcı biliyordur. Peki bunu hem masaüstünde hem de mobilde yapabilmek çoklu fotoğraflar paylaşabilmek, fotoğraflarınızın kalitesini ayarlamak için neler yapmanız lazım bu yazımızda bunlara bakacağız ;
 

  • İnstagram'da telefondan post (fotoğraf) paylaşımı nasıl yapılır? 

  • Mobil cihazınızdan giriş yaparak hesabım simgesine ' ' tıklayarak daha sonrasında sağ üstte bulunan icona '' tıklayarak oradan da, Paylaş iconu olan ' ' bu icona tıklayarak daha sonrasında galerinize bağlanıp fotoğraflarınızı dilediğiniz gibi görüntü efektleri yaptıktan sonra dilediğini şekilde paylaşabilirsiniz.
     
  • İnstagram'da masaüstünden post (fotoğraf) paylaşımı nasıl yapılır? 

  • Önce fotorğaflarınızı bilgisayarınıza geçirin. Daha sonrasında masaüstünde fotoğraf paylaşmak için ise instagram'a giriş yapın. Daha sonrasında yine sağ üstte bulunan '' simgeye tıklayarak fotoğraflarınızı seçip daha sonrasında paylaşım yapabilirsiniz.

Tavsiye edilen İnstagram fotoğraf ayarlarında efektlerinizi ayarlarken de özellikle parlaklık ayarlarıyla yapılan ayarlamalar İphone telefonlarda fotoğrafı çok öne çıkarmaktadır. Tüm instagram'da ünlü ve popüler olmak için bizden İnstagram Takipçi Satın Al seçeneğiyle birlikte de çok fazla takipçi kazanabilirsiniz.