-

İnstagram Keşfete Nasıl Düşülür?

İnstagram Keşfete Nasıl Düşülür?

İnstagram Keşfete Nasıl Düşülür? İnstagram Keşfete Düşme Taktikleri Nelerdir?

Dünyanın en popüler uygulaması olan İnstagram'ın günlük 500 Milyon gibi devasa bir aktif kullanıcısı bulunmaktadır. Bu sayılar her gün çok az miktarda düşme gösterse de üstüne katarak artmaya devam etmektedir. Böylesine dev bir platformda ise çok büyük reklam paraları konuşulmaktadır. Bir çok kullanıcı ise bu dev platformda nasıl keşfete düşülür ve nasıl İnfluencer olunur bu sorularına yanıt aramaya başladılar. Bunun sebebi ise İnstagram da bulunan reklamcıların çok büyük reklam ödemeleri gerçekleşmesidir. Bizde böyle büyük bir fırsatın olduğu platformda onaylı taktiklerin hepsini siz değerli üyelerimize aktaracağız hadi gelin şimdi birlikte bu taktiklere bakalım;
 

  1. Ucuz İnstagram Takipçi Satın Al Taktiği (Bu taktik bizden satın aldığınız en ucuz takipçiler ile hesabınızı İnstagram algoritmasına sokarak keşfete düşmenizi sağlıyor. Size bir şey satıyormuşuz gibi gelebilir fakat söylediğimiz taktik ile bir çok kullanıcı bizden ucuz instagram takipçi satın aldıktan sonra hesaplarını hem keşfete düşürdüler hem de bir çok doğal instagram takipçi kazandılar. Nasıl sorusuna da şöyle cevap verelim. İnstagram algoritmasının en önem verdiği konulardan bir tanesi takipçi sayısı, beğeni sayısı ve yorum sayısıdır. Hal böyle olunca sizde bizim sitemizden hem takipçi, hem beğeni, hem de yorum satın alarak fotoğraflarınızı, videolarınızı ve diğer bir çok paylaşımlarınızın hepsini keşfete sokabilirsiniz. Bu sayede hesabınızı fark eden normal İnstagram kullanıcıları da sizi takip etmeye başlayacaktır. Bu sayede sürekli olarak keşfete düşerek takipçi artışınızla birlikte hesabınızı mavi tik (onaylı hesap) haline getirip reklam almaya ve kendi kitlenizi oluşturup İnfluencer kimliği ile çok yüksek miktarda kazançlar sağlayabilirsiniz.
  2. İnstagram tag - hashtag (#)'leri ile keşfete düşmek.(#fyp, #kesfett, #kesfetteyizz, #keşfetteyiz, #benionecikar, #keşfetteyim, #keşfettengelenlertakipetsin, #keşfet, #kesfettengelenler, #kesfetteyim, #kesfetteyiz) bu tagları da kullanıp keşfete düşebilirsiniz.

Fakat dediğimiz gibi bizden takipçi, beğeni veya yorum satın aldıktan sonra bu taktikleri uygulamanız çok daha hızlı ve gözle görülür sonuçlar almanızı sağlayacaktir. Sizde sitemizde bulunan ve sektördeki en Ucuz Takipçileri satın alarak sosyal medya dünyasına güçlü bir şekilde giriş yapabilirsiniz.