-

İnstagram İnfluencer Kazançları Ne Kadar?

İnstagram İnfluencer Kazançları Ne Kadar?

İnstagram İnfluencer'ların Ne Kadar Kazandıklarını Biliyor Musunuz?

İnstagram bildiğniz üzere tüm dünyada en popüler uygulama olarak bilinmektedir. İnsanların fotoğraflarını ve o an durumlarını bildirdikleri, hoşlarına giden şeyleri paylaştıkları etkileşim açısından beğenmek, paylaşmak gibi özelliklerin olduğu bir uygulama. İnstagram pasif gelir getirme açısından gerçekten de çok büyük bir platform olsa dahi artık sadece pasif gelir değil dünya starlarının doğduğu büyük milyonluk kitlelere hitap edebilen insanların dolup taştığı büyük bir ortama ev sahipliği yapmaktadır. Öyle ki İnstagram'ın ünlüleri özellikle en çok takipçisi olan Cristiano Ronaldo bile sadece attığı 1 gönderiden 1 milyon dolar aldığı biliniyor. Yılda ortalama 60 gönderi attığını varsaysak Cristiano Ronaldo'nun alacağı ücret 60 milyon dolar gibi akla hayale sığmayan bir ücret oluyor. Peki Türkiye'de durum nasıl? Ülkemizde artan enflasyon ve daha bir çok kötü gidişattan sonra İnfluencer'ların bile aldıkları ücret arttı. Şöyle ki ;

Ortalama hatta küçük bir İnfluencer bile İnstagram hikayesinden paylaştığı eklediği linkler ile birlikte marka tanıtımı gibi şeyler ile aylık olarak 20-30k (20-30Bin TL) gibi rakamlar kazanabiliyorlar.
Büyük bir 200-500k arası hesabı olan İnfluencer'lar ise aylık olarak 50-100k (50-100Bin TL) kazanç sağlamaktadırlar.
Daha büyük bir 500-1m arasında takipçisi olan İnfluencer'lar ise aylık olarak 100-200k arası ücretler almaktadırlar.

Sizde hesabınızı büyütebileceğiniz bir imkanınız varken bizden takipçi satın alarak kendi hesabınızı yavaş yavaş büyütüp daha sonrasında da kendi çevrenizi oluşturup üzerine de reklamlar almaya başlayıp para kazanabilirsiniz. İddia ediyoruz sektörde bulunan en ucuz instagram takipçi'yi bizden satın alabilirsiniz. Sizde hemen sipariş geçin ve hesabınıza gelen takipçiler ile birlikte hesabınızı ve kendinizi İnfluencer kimliğine büründürün. İnstagramtakipcipaketi.com sevgiler diler.