-

İnstagram Güncel Kullanıcı Sayısı – İnstagram'ın Yıllık Kazancı

İnstagram Güncel Kullanıcı Sayısı – İnstagram'ın Yıllık Kazancı

2021 Yılında İnstagramı Kaç Kullanıcı Kullanıyor? 

Dünyanın Facebook'tan sonra en büyük devi haline gelen İnstagram sadece tek bir kişinindir. Mark zuckerberg'in sahip olduğu İnstagram 1 Milyar aktif kullanıcı sayısıyla 2,6 Milyar kullanıcısı olan Facebook'un hemen arkasındadır. Artık günümüz çağına akıl erdirmekte zorlanan büyükler bile instagram'ı çözmüşlerdir. Görüntülü konuşmak, sesli mesaj, gönderi paylaşmak, hikaye izlemek gibi aktiviteler yaşlı insanlar için artık çokta zorlayıcı etkenler olmaktan çıkmıştır. Kullanım kolaylığı ve özel hayatın gizliliği açısından hesap gizliliğinin öne çıktığı instagram da her gün yeni kullanıcılar eklenmeye devam etmektedir.

İnstagram'ın Yıllık Kazancı Ne Kadar? 

2019 Yılında İnstagram, reklam ile büyük paralar kazanan YouTube'yi sollamış ve kazancı 20 milyar doları geçmiştir. Böylesine büyük kazancı sağlayan İnstagram her geçen gün yeni ünlüler çıkartıp onların aldığı reklamlardan ve büyük firmalarla yaptığı anlaşmalar ile kazancına kazanç katıyor. Çevrenizdeki insanların bölgeleri işaretleyip sizin önünüze istediği ürünü çıkarabilmesi de İnstagram'ın belirlediği reklam politikalarından birisidir. İnstagram'ın yıllık kazancı Türkiye'de bulunan en zengin 10 isimden daha fazla getiri sağlamaktadır.

Sizde bu kadar büyük kazanç sağlanılan uygulamadan faydalanmak için bizden takipçi, beğeni ve yorum satın almayı unutmayın! Türkiye'nin en büyük organik instagram takipçi satış sitesi http://instagramtakipcipaketi.com farkıyla bu ayrıcalıktan faydalanın.