-

İnstagram da Gizli Hesapları Görme Taktikleri

İnstagram da Gizli Hesapları Görme Taktikleri

İnstagram Gizli Profillere Girme Programları
 

İnstagram da bulunan ve çok uzun zamandır bir çok kullanıcının merak ettiği sorulardan bir tanesi gizli instagram kullanıcılarının profiline nasıl gireriz sorusudur. Belki profiline girmek istediğiniz kişi eski sevgiliniz, merak ettiğiniz veya bilgilerinizi teyit etmek istediğiniz 'PR' yapan bir kullanıcının profilidir. Bu yüzden de bir çok İnstagram kullanıcısının sorununu bu yazımızda cevaplayacağız.Programlar ve Taktikler

  1. Bestwhozi.com, (Hem telefondan, hem de masaüstünden bu programı kullanıp gizli hesaplara bakabilirsiniz.)

  2. Scout, (Bu program hem IOS - Apple, hem de Android telefonlarda kullanılmaktadır.)

  3. Ghosty, (Bu program ile de hem hem IOS - Apple, hem de Android telefonlardan gizli profillere bakabilirsiniz.)

  4. Postegro, (Bu program her türlü telefon ve tablet ürünlerinde kullanılır hatta telefonlarınızda veya tabletiniz de depolama sorunu yaşıyorsanız bu program ile birlikte bu sorunlarınızıda ortadan kaldırmaktadır.)

  5. Lili, (Tamamen ücretsiz olan bu uygulama ile istediğiniz bir çok instagram hesabına ve verilerine ulaşabilirsiniz. - https://lili-app.com/ adresine giriş yapın -  Uygulamayı cihazınıza indirin - Instagram’a kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapın - Görmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını yazın - Hesabı göster üzerine dokunun.

  6. Pingru, (https://www.pingru.club/ adresine girerek daha sonra uygulamaya mobil telefonunuza indirebilirsiniz. Sonrasında ise her şey çok basit olacaktır çünkü uygulama tamamiyle Türkçe'dir.)

  7. Google Kullanma, (https://www.google.com.tr/imghp?hl=tr&ogbl buradan görsellerden istediğiniz profilin kullanıcı adını yazdığınızda da dilediğiniz gibi görebilirsiniz.)

  8. Fake Hesap Açma, (Fake hesap açıp takip isteği yollayıp kolay yoldan da bu taktik ile onaylandığı takdir de istediğiniz gibi kontrollerinizi sağlayabilirsiniz.)