-

İnstagram Algoritması

İnstagram Algoritması

İnstagram Algoritması Nedir? İnstagram Algoritması Nasıl Çalışıyor?

İnstagram Algoritması Nedir? 

  • İnstagram algoritması hesabınızı bir çok alanda öne çıkaran veya çıkarmatka için algılanması adına oluşturulmuş bir yapıdır. Bu yapı kendi içinde (yorum, beğeni, takipçi ve etkileşim) alındığında hesabınızı hem reels videolarına, hem keşfetteki gönderilere ve daha bir çok alanda diğer instagram kullanıcılarının üzerine çıkaran bir sistemdir. Bu sistemde ise en kolay fayda sağlayabileceğiniz etkileşim yolu bizden Ucuz İnstagram takipçi satın al seçeneği ve Ucuz İnstagram beğeni, Ucuz İnstagram yorum satın alarak olabilmektedir. Böylelikle hızlıca etkileşim yakalayıp keşfete düşüp doğal takipçilerde elde edebilirsiniz.

İnstagram Algoritması Nasıl Çalışıyor?

  • İnstagram algoritması hesabınızın aldığı etkileşimler (yorum, beğeni, takipçi ve etkileşim) ile sistemin hesabınızı fark etmesiyle sizi öne çıkararak çalışmaktadır. Hesabınıza aldığınız her türlü etkileşim ile birlitke algoritmaya girebilir ve takipçi sayınız az bile olsa mavi tik (onaylı hesap) alabilme oranınız artmaktadır.

İnstagram Algoritmasına Nasıl Girilir?

  • İnstagram algoritmasına girmek için yapabileceğiniz ilk adım bizden takipçi satın almaktır. Hesabınıza giren takipçi, beğeni ve yorum sayesinde etkileşiminiz arttıkça instagram da sizi algoritmayı almaya başlayacaktır ve sürekli olarak başka doğal instagram kullanıcılarının önüne çıkaracaktır. Böylelikle hızlıca hesabınız büyüme gösterecektir. Her gönderi attığınızda ucuz takipçi, beğeni ve yorum satın alıp etkileşimle birlikte algoritma sizi doğal olarak da öne çıkarmaya başlayacaktır.